آفر فروشگاه نیست اما به شما کمک می‌کند بهترین فروشنده‌ی هر کالا را پیدا کنید. 

با آفر بدون نیاز به گشتن مداوم در تعداد زیادی فروشگاه آنلاین، از همه‌ی تخفیف‌ها و کاهش قیمت‌ کالاها با خبر شوید. سیستم هوشمند آفر هر کاهش قیمتی را پیدا می‌کند و به شما گزارش می‌دهد. علاوه بر این اگر کالایی خاص در چند فروشگاه عرضه شود، می‌توانید به راحتی قیمت آن را در همه فروشگاه‌ها ببینید و از ارزان‌ترین قیمت آگاه شوید. آفر دستیار شما برای تصمیم‌گیری بهتر در خرید آنلاین است.

موتور جست‌وجوی هوشمند آفر روزانه چندین بار در بین صدها هزار کالا در فروشگاه‌های آنلاین می‌گردد و به محض اینکه قیمتی کم شود آن را ثبت می‌کند. به این صورت دیگر هیچ تخفیفی را از دست نمی‌دهید. علاوه بر این، با لمس هر آیتم، می‌توانید اطلاعات بیشتری را مثل مقایسه قیمت کالا با قیمت آن در سایر فروشگاه‌های عرضه کننده، میانگین قیمت کالا در بازار و روند تغییرات قیمت در فروشگاه خاص ارائه‌دهنده تخفیف به دست آورید. 

آفر در پیشنهادهای ویژه و تخفیف‌هایی که نمایش می‌دهد از فروشگاه‌ها تبلیغ نمی‌گیرد. تلاش ما فراهم کردن ابزاری مفید و بدون دردسر برای کمک به شما در خریدی بهینه است.

 

> بخش همه آفرها چیست و چطور کار می‌کند؟

در بخش آفرها هر کاهش قیمت و تخفیفی در فروشگاه‌های آنلاین را می‌بینید. در ابتدای این لیست کالاهایی وجود دارد که در چند فروشگاه موجود هستند و می‌توانید با لمس هر کادر، اطلاعات بیشتری ببینید و قیمت کالا را در فروشگاه‌های ارائه دهنده با هم مقایسه کنید. اگر دوست دارید تخفیف‌های دسته خاصی مثل دسته موبایل را ببینید می‌توانید به راحتی با زدن دکمه قرمز رنگ، دسته‌ مورد نظر خود را انتخاب کنید. ما چه در حالت کلی و چه در هر دسته‌بندی، تخفیف‌های موجود امروز و روزهای قبل را جداگانه به شما نشان می‌دهیم.

دسته‌بندی‌ آفر پویا و زنده است. شما در هر زمان فقط دسته‌هایی را می‌بینید که حداقل یک کالای تخفیف‌دار در آن وجود داشته باشد. 

> تخفیف‌های کهکشانی چیست؟

همه ما با دیدن تخفیف‌هایی که ارزش ریالی زیادی دارد هیجان‌زده می‌شویم. بخش تخفیف‌های کهکشانی به شما کمک می‌کند تخفیف‌های بزرگ را راحت‌تر و به صورت دسته‌بندی شده بر اساس قیمت پیدا کنید. کافی است روی کادر بالای صفحه بزنید و محدوده ریالی تخفیف را مشخص کنید. 

> بخش پیشنهادهای ما چه کالاهایی را نمایش می‌دهد؟

برای رضایت بیشتر شما، ما هر روز تعدادی از جذاب‌ترین و بهترین آفرها را انتخاب می‌کنیم و در بخش پیشنهادهای ما نمایش می‌دهیم. پیشنهادهای ما، تبلیغات نیستند و انتخاب‌های سردبیر آفر محسوب می‌شوند. اگر حس کنیم تخفیفی خیلی جذاب است آن را در بخش پیشنهادهای ویژه نمایش می‌دهیم تا به راحتی بدون نیاز به جست‌وجو آن را ببینید.

> آلارم چیست؟

فرض کنید می‌خواهید کالای خاصی مثل یک مدل موبایل بخرید و منتظر تخفیف خوردن آن یا رسیدن قیمتش به حد خاصی هستید. کافیست با ابزار آلارم (اطلاع‌رسان) کالای مورد نظر و قیمت مطلوب خود را به ما اعلام کنید. به محض اینکه قیمت محصول در هر فروشگاهی به آن حد رسید به شما اطلاع می‌دهیم.

> گاهی قیمتی که در آفر نمایش داده می‌شود با قیمت داخل فروشگاه متفاوت است. چرا؟

اطلاعاتی که در آفر درباره‌ی کالاها و قیمت آن‌ها درج می‌شود توسط سامانه هوشمند خودکار و بدون دخالت انسان جمع‌آوری و به‌روز‌رسانی می‌شود. آفر روزانه چندین بار در فروشگاه‌های آنلاین می‌گردد و هر کاهش قیمتی را ثبت می‌کند. اگر قیمت کالا در آفر با قیمت فروشگاه مبدا‌ تفاوت دارد احتمالا ناشی از این است که پس از ثبت قیمت توسط موتور جست‌وجوی آفر، قیمت کالا مجددا در فروشگاه تغییر کرده است.

 

آفر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:


تلگرام:
https://t.me/offer_app
اینستاگرام:
http://instagram.com/offer.app

به راهنمایی نیاز دارید؟ به پشتیبانی ما در تلگرام پیغام دهید:
https://t.me/offer_help