دانلود بازی ایرانی رهایی: سایه تاریکی 1.2.00 اندروید

[2 روز پیش]

"رهایی: سایه تاریکی" اولین بازی ماجرایی-معمایی عاشقانه با گیم پلی نشانه و کلیک است. در این بازی شما به جای تصاویر گرافیکی ساخته کامپیوتر، با تصاویری از محیط ها و بازیگران واقعی مواجه میشوید، برای ساخت این بازی از تجهیزات پیشرفته تصویربرداری، هنرپیشگان خوش هنر دیده نشده و صداپیشگانی خلاق، هنر بدلکاری و ایده هایی نو استفاده شده است تا برای شما تجربه ای متفاوت و به یادماندنی باشد.این بازی به وسیله استودیو "سپرلوس" یا SEPARLOUS طراحی، ساخته، پیاده سازی و منتشر شده است. 


"سوگند" دختری که برای ساختن سرنوشتی تازه، به تکرار نکردن گذشته اش، سوگند خورد! اما گذشته، همچون ابری سیاه، بر این زندگی تازه، سایه انداخته ... !این بازی نیمه رایگان است و شما در صورتی که مایل باشید، میتوانید با پرداخت درون برنامه ای ما را در ساخت قسمت های بعدی آن، یاری نمایید.

نیز میتوانید راهنمای کامل و گام به گام چالش های بازی را با فرمت PDF، از کانال تلگرامی اختصاصی بازی به نشانی rahaeigame@ به رایگان دریافت کنید. پیشنهاد ما این است که ماجرا را در طول زمان، بدون استفاده از راهنما، با اندیشه و بررسی دقیق، پیش ببرید. برای ورود به این کانال، به بخش سازندگان در منوی اصلی مراجعه کنید.

در صورتی که از بازی خوشتان آمد، لطفا و البته حتما، همینجا برای ما نظر و امتیاز بگذارید تا مخاطبان بیشتری جذب بازی شوند ... و اگر از بازی رضایت نداشتید یا انتقاد و پیشنهادی داشتید، با رایانامه پشتیبانی رهایی با نشانی rahaeigame@gmail.com یا اکانت تلگرام پشتیبانی رهایی با نشانی rahaeigamesupport@ یا به دایرکت صفحه اینستاگرام بازی با نشانی rahaeigame با ما تماس بگیرید. چرا که وقتی از بازی گله مند باشید یا انتقاد و پیشنهادی داشته باشید، فقط از راه رایانامه، تلگرام و دایرکت صفحه اینستاگرام بازی میتوانیم گفتوگو کنیم.

 تغییرات آخرین نسخه:                        

اضافه شدن راهنمای چالش ها برای هر مرحله در منوی داخلی (در هر مرحله، با لمس دکمه توقف بازی در بالا و سمت چپ صفحه، میتوانید وارد منوی داخلی شوید) 

رفع چند مشکل جزیی و بهبود برخی موارد

بازطراحی آیکون و رفع مشکل پرداخت


توجه : کاربرانی که پیش از این بروزرسانی، دچار مشکل در پرداخت شده اند، لازم است قبل از دریافت این بروزرسانی، به بخش پشتیبانی "رهایی: سایه تاریکی" مراجعه نمایند.


اکانت تلگرامی پشتیبانی : rahaeigamesupport@

اینستاگرام (مراجعه به دایرکت) : rahaeigame@

رایانامه : rahaeigame@gmail.comرهایی: سایه تاریکی
Version : 1.2.00
Views : 108

نظرات 5

کوثر
کوثر در 14 بهمن 1396 11:22
جالب به نظر میاد میخوام دانلودش کنم
ناشناس
ناشناس در 16 بهمن 1396 22:26
اینو من بازی کردم، حرف نداره، آخرش به خصوص خیلی قشنگ و غیرقابل پیشبینی تموم مشه
مهمان زهرا
مهمان زهرا در 19 بهمن 1396 15:47
بازی جالبی بود . ممنون از سایت خوبتون
ناشناس
ناشناس در 2 اسفند 1396 20:46
یه بروزرسانی براش اومده که راهنما هم داره ... چرا اینجا بروز نیست نسختون؟
Sahar
Sahar در دیروز, 18:41
ایده خوبی بود بازم از این کارا انجام بدین
ارسال نظر

ارسال نظر