دانلود Google Maps 9.72.1 نقشه های گوگل اندروید تمامی نسخه ها

[6 روز پیش]

نسخه جدید دانلود Google Maps نقشه های گوگل اندروید تمامی نسخه هاقابلیت ذخیره نقشه ها به صورت آفلاین + آموزش امتیاز در گوگل پلی : 4.3 از 5  نسخه مخصوص اندروید 4.1  تا 5.0 و نسخه نایاب x86 به تناسب نسخه اندروید گوشی خود ، نسخه مناسب را از ادامه مطلب دانلود نمایید.  همان طور که می دانید در گوشی های اندرویدی به صورت پیش فرض نرم افزار موقعیت یابی Google Maps یا همان نقشه های گوگل وجود دارد. این نرم افزار قادر است به صورت آنلاین و آفلاین با استفاده از سخت افزار Gps گوشی اندرویدی شما ، موقعیت فعلی و امکانات جالب دیگری را در اختیارتان قرار دهد. در نسخه های جدید این نرم افزار امکانات جالب و قابل توحهی  از طرف شرکت گوگل گنجانده شده است .

نقشه گوگل در نسخه های جدید خود امکان دانلود نقشه نقاط مختلف جهت استفاده آفلاین را نیز اضافه کرده است و از آنجایی که نقشه گوگل کاملترین نقشه در دنیا است لذا حتی اگر در شهری کوچک نیز زندگی می کنید می توانید نقشه های آن شهر را دانلود نمایید. این مزیت برتری نقشه گوگل نسبت به دیگر نقشه ها و جی پی اس ها می باشد زیرا برنامه های دیگر فقط نقشه شهر های بزرگ را در بر می گیرند.

نکته: جهت استفاده از نقشه گوگل  ممکن است به نرم افزار Google play service نیاز  داشته باشید.
نحوه دانلود نقشه ها به صورت آفلاین: بر روی منطقه مورد نظر بروید و در فیلد جستجو عبارت ok map را نوشته و جستجو کنید. سپس گزینه Save this map ظاهر می شود و می توانید نقشه را با نام دلخواه ذخیره کنید.Google Maps
Version : 9.72.1
Views : 2296
ارسال نظر

ارسال نظر