دانلود Root Check v4.3.9.0 Unlocked برنامه چک کردن روت بودن گوشی های اندروید

[2 ماه پیش]

نسخه جدید دانلود Root Check برنامه چک کردن روت بودن گوشی های اندروید چک کردن روت بودن گوشی با Root Check کاملا رایگان و بدون تبلیغات حتما متوجه شده اید که برای نصب کردن برخی از برنامه ها بر روی گوشی نیازمند روت کردن گوشی هستید. اما برای کاربرانی که مبتدی هستند؛ چگونه می خواهید بفهمید که گوشی شما روت شده است یا خیر؟

برای این که بتوانید بفهمید که گوشی اندروید شما روت شده است یا خیر، می توانید از Root Check استفاده کنید. این نرم افزار که به صورت کامل رایگان عرضه شده است به کاربران این امکان را خواهد داد تا از روت بودن یا نبودن گوشی خود مطلع باشند. البته تنها کاربرد Root Check اطلاع از روت بودن گوشی نمی باشد، بلکه این نرم افزار اطلاعات کاملی نیز در مورد روت و فواید آن و دلیل استفاده از روت و … را در اختیار کاربران قرار می دهد و شما را به مسیر درست راهنمایی خواهد کرد. آموزش هایی دیگر نیز در این نرم افزار وجود دارد که می تواند اطلاعات شما را در مورد روت و به صورت کلی "اندروید” افزایش دهد.
Root Check دارای طراحی متریال بسیار جذاب و زیبایی می باشد. محیط برنامه نیز در عین حال بسیار ساده طراحی شده است. با باز کردن برنامه اگر شاهد گوشی شما روت شده باشد، شاهد وجود تیک و نوشته "ROOTED” خواهید بود.
 
توجه: این نرم افزار برای روت کردن گوشی نمی باشد و تنها به کاربران نشان خواهد داد که گوشی آنها روت شده است یا خیر!Root Check
Version : 4.3.9.0
Views : 2876
ارسال نظر

ارسال نظر