Heroes of Arca v1.0 دانلود بازی قهرمانان ارکا برای اندروید


Heroes of Arca یک بازی فوق العاده با ترکیبی منحصر به فرد از استراتژی مبتنی بر نوبت و RPG با یک سیستم مبارزه غیر متعارف است که طیف گسترده ای از تاکتیک های نبرد را برای طرفداران بازی های مبتنی بر نوبت ارائه می دهد. در این بازی زیبا، به یک دنیای فانتزی سفر کرده و راهی برای نجات جهان از یک تهدید جدی پیدا کنید.

در Heroes of Arca به بیش از 100 ها جنگ با دشمنان مختلف رفته و مهارت های قهرمان خود را ارتقا دهید. برای پیشرفت روز افزون خود، مصنوعات باستانی را جمع اوری کرده و سرزمین های جدید را کاوش کنید. برای درک بهتری بازی بخشی از داستان را اینگونه اغاز میکنیم که ارکا قهرمان بازی سالهاست که سیاره را حفظ کرده و به ساکنان ان کمک کرده است. اما هیچ چیز نمی تواند برای همیشه ادامه یابد و این بار در این اشوب و هرج و مرج های نفس گیر، هیچ کس علت را نمی داند. اکنون ملت های ارکا در نزاع بی پایان فرو رفته و برای سرزمین  خود مبارزه میکنند. انسان همیشه خود را در سخت ترین و مناسب ترین جنگ های دنیا ثابت کرده است و در همین راستا نیز، هنگامی که مردم ارکا ایمان خود را به قدرت و توانایی دشمنان خوداز دست داده اند،امیدوار شده و برای چالشی تکرار نشدنی اماده جنگ شده اند. شما در این ماجراجویی به انها کمک کرده و راهی برای نجات جهان از ان تهدید جدی پیدا کنید. کمپین عمیق داستان به مدت 12 ساعت برای ماجراجویی، جنگ های پویا 3D با انیمیشن های زنده، دنیای فانتزی رنگارنگ، کارفرمایان قدرتمند با توانایی های منحصر به فرد و … همه ان چیزی است که بر محبوبیت این بازی تاثیر گذاشته و سبب شده تا این بازی زیبا از سایر بازی های سبک خودش پیشی بگیرد. 


(آخرین بروزرسانی این مطلب : 1 سال پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download Heroes of Arca 1.0 for Android