دانلود بازی ایرانی ، خارجی عصر سکوت The Silent Age 2.11 اندروید


همراه با عصر سکوت به آینده‌ای تاریک سفر کنید که در آن بشریت منقرض شده است!

«سفر در زمان» این بازی که توسط دو بازی ساز ایرانی و خارجی (صباسل و House on Fire) ساخته شده است سعی دارد بگوید که عناصر کشف نشده می توانند روزی رنگ و بویی حقیقی به خود بگیرند. Silent Age توانست به بهترین نحو ممکن از آن استفاده نماید. داستان بازی به ماجراجویی عجیب فردی به نام Joe می پردازد. او روزی در محل کار خود متوجه پیرمرد در حال مرگی می شود. غریبه قبل از مرگش به جوی می گوید از آینده ای آمده که در آن نسل انسان ها رو به انقراض است. بدین ترتیب به او وصیت می کند تا جوانی اش را پیدا کرده و با دادن دستگاه قابلیت سفر به زمان، وی را از این فاجعه با خبر نماید.

اما متاسفانه همه چیز بر وفق مراد پیش نرفته و جوی خود در اثر اتفاقی به آینده سفر می کند؛ جایی که آخر الزمان آغاز می گردد. اکنون وی باید علاوه بر پرده برداری از راز نابودی انسان ها سعی کند به گذشته باز گردد. برای اطلاعات بیشتر، عصر خاموشی در زمان عرضه موفق به کسب جوایز گوناگونی شد.


عصر سکوت یک بازی ماجراجویی Piont-and-click، با فضا و گرافیکی کم نظیر و موسیقی  رعب آور است که شما را در تمام مدت بازی و حل پازل‌های پیچیده آن، در حالت تعلیق نگه می‌دارد (استفاده از هدفون برای این بازی توصیه می‌شود).


(آخرین بروزرسانی این مطلب : 8 ماه پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download عصر سکوت 2.11 for Android