فیشیمو جزو بازی های رقابتی به شمار میرود و به همین دلیل، ابتدا باید یک حساب کاربری در آن ایجاد نمایید تا امتیازتان در جدول رتبه بندی ثبت شود. کافی است شماره همراهتان را وارد نموده و بعد از ورود با کد تایید، نام کاربری خود را در قسمت تنظیمات ثبت کنید. با ثبت نام در فیشیمو، ۲۰۰۰ سکه رایگان به شما تعلق میگیرد و همچنین میتوانید در تورنمنت ها، با دیگر کاربران به رقابت بپردازید. سفر در دریا و حرکت روی امواج آرام آن، حس خیلی خوبی دارد به خصوص اگر آن را با انجام یک بازی سرگرم کننده تجربه کنیم. در بازی فیشیمو باید برای صید ماهی در دریاهای دور آماده شوید و نتیجه تلاش خود را به تاجران بفروشید. برای آشنایی بیشتر با این بازی اندرویدی، در نقد و بررسی آن با ما همراه باشید.

باید گفت که فیشیمو از لحاظ طراحی گرافیکی، جزو نمونه های قوی به شمار می آید. علاوه بر قالب یکپارچه و جذاب منوها، محیط اصلی این بازی نیز از جذابیت های کافی برخوردار است. طراحی خلاقانه کاراکترها و عناصر مختلف در کنار انیمیشن ها و جلوه های تصویری زیبا، نظر مثبت شما را جلب خواهد کرد. علاوه بر این، در بازی فوق از موزیک مناسب و افکت های صوتی جالب استفاده شده است.

پیاده سازی استاندارد منوها و جابجایی بدون پیچیدگی بین آنها را باید یکی دیگر از نقاط قوت این بازی به شمار آوریم. البته انتظار میرفت در بعضی موارد مثل دکمه بازگشت یا بستن پنجره های شناور، دقت نظر بیشتری صرف گردد. زبان فارسی برای منوها، از دیگر کمبودهای بازی محسوب میشود.


بازی فیشیمو به عنوان یک نمونه ایرانی با استانداردهای جهانی، سرگرمی خوبی برای اوقات فراغت شما خواهد بود. پیشنهاد میکنیم این بازی اندرویدی را به صورت رایگان دریافت نمایید.