دانلود بازی اسم فامیل با گوشی 5.3 اندروید


دانلود بازی اسم فامیل با گوشی اندروید با این نرم افزار وقتایی که تنهایید و حوصلتون سر رفته میتونید کلی با هیجان بازی کنید و سرگرم شید!با گوشی اسم فامیل بازی کنید و امتیازتون رو ثبت کنید و جزء کاربران برتر بشید.یک رقابت سخت باگوشیتون داشته باشید و سعی کنید اون رو شکست بدید!ما بازی اسم فامیل رو برای رقابت شما و گوشی یا تبلتتون طراحی کردیم که رقیب شما گوشی یا تبلت شماست! بازی طوری طراحی شده که سه درجه سختی داره که برای سنین مختلف مناسب باشه

نکته فوق العاده بازی اینه که تقلبی در کار نیست و نه شما و نه گوشی نمیتونید تقلب کنید!، و این برنامست که امتیاز میده و درواقع اونچه که شما و گوشی مینویسد رو تایید یا رد میکنه!
مثلا شما اگر یک اسم اشتباه یا اسمی که با حرف مورد نظر شروع نشه بنویسید رو برنامه قبول نمیکنه و امتیازش رو صفر منظور میکنه
سعی کردیم برنامه از هوش خوبی برخوردار باشد که خداروشکر همینطور هم شده
لطفا قبل از شروع بازی حتما راهنمای بازی رو بخونین
بازم تاکید میکنم که این بازی بصورت کاملا هوشمند و برای رقابت بین شما و گوشی یا تبلتتون هست و احتیاج به هیچ شخص دیگه ای نیست و تنهایی میتونید بازی کنید.
دوستان برای طراحی و هوشمند سازی بازی زحمت زیادی کشیده شده است 
در پایان ادعا نمیکنیم که بهترین هستیم ولی سعی کردیم جز بهترین ها باشیم چون شما لایق بهترین ها هستید
لطفا اگر اسمی یا هر چیزی که به نظر شما درست بود ولی برنامه از شما قبول نکرد رو بهمون بگید که بررسی کنیم و در نسخه های بعد برنامه رو کاملتر کنیم (آخرین بروزرسانی این مطلب : 4 ماه پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download اسم و فامیل 5.3 for Android