بازی اگر از خود گوگل پلی دانلود شود در ابتدای دانلود خودش به طور خودکار لایسنس اختصاصی اش را بر روی گوشی بر حسب شماره سریال گوشیی شما نصب و ثبت می نماید . پس برای حل مشکل لایسنس می بایست ابتدا بازی را از گوگل پلی نصب کنیم . برای نصب بازی از گوگل پلی و دیده شدن آن در لیست برنامه ها و بازی های گوگل پلی نیاز است که با IP ای به جز آیپی ایران وارد گوگل پلی شویم تا بتوانیم بازی را برای دانلود مشاهده و نصب نماییم . پس ابتدا نرم افزار گذر از تحریمی که در ادامه مطلب قرار داده ایم متصل شوید حال وارد Application Manager شده و دو برنامه Google Player Store و Google Play Service را پیدا کرده و آن ها Clear Data کنید .

برای اینکه تنظیمات قبلی IP ایران از این دو برنامه برداشته شود . حال وارد گوگل پلی استور شوید احتمالا در همان صفحه اول نام این بازی را می بینید اگر ندیدید آن را جستجو نمایید . سپس بازی را برای نصب انتخاب نمایید حدودا 20 کیلوبایت از دانلود بازی که به اتمام رسید . دانلود آن را قطع نمایید . حالا وارد مسیر Android/obb شده میبینید که پوشه این بازی به صورت زیر ساخته شده است . 
حالا فایل obb موجود در دیتای این پست را در پوشه ساخته شده بازی کپی نمایید و سپس فایل نصبی همین پست را هم نصب نمایید و در حالی که به گذر از تحریم متصل هستید بازی را اجرا کنید میبینید که بازی بدون مشکل وارد و آماده بازی است . موفق باشید