روش حل مشکل لایسنس در ابتدای ورود به بازی Modern Combat Versus


بازی اگر از خود گوگل پلی دانلود شود در ابتدای دانلود خودش به طور خودکار لایسنس اختصاصی اش را بر روی گوشی بر حسب شماره سریال گوشیی شما نصب و ثبت می نماید . پس برای حل مشکل لایسنس می بایست ابتدا بازی را از گوگل پلی نصب کنیم . برای نصب بازی از گوگل پلی و دیده شدن آن در لیست برنامه ها و بازی های گوگل پلی نیاز است که با IP ای به جز آیپی ایران وارد گوگل پلی شویم تا بتوانیم بازی را برای دانلود مشاهده و نصب نماییم . پس ابتدا نرم افزار گذر از تحریمی که در ادامه مطلب قرار داده ایم متصل شوید حال وارد Application Manager شده و دو برنامه Google Player Store و Google Play Service را پیدا کرده و آن ها Clear Data کنید .

برای اینکه تنظیمات قبلی IP ایران از این دو برنامه برداشته شود . حال وارد گوگل پلی استور شوید احتمالا در همان صفحه اول نام این بازی را می بینید اگر ندیدید آن را جستجو نمایید . سپس بازی را برای نصب انتخاب نمایید حدودا 20 کیلوبایت از دانلود بازی که به اتمام رسید . دانلود آن را قطع نمایید . حالا وارد مسیر Android/obb شده میبینید که پوشه این بازی به صورت زیر ساخته شده است . 
حالا فایل obb موجود در دیتای این پست را در پوشه ساخته شده بازی کپی نمایید و سپس فایل نصبی همین پست را هم نصب نمایید و در حالی که به گذر از تحریم متصل هستید بازی را اجرا کنید میبینید که بازی بدون مشکل وارد و آماده بازی است . موفق باشید


(آخرین بروزرسانی این مطلب : 1 سال پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

QR Code

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download Modern Combat Versus 1.1.11 for Android