کسب درآمد

  کسب درآمد به روش فروش اپلیکیشن اندروید !

  ارسال مطلب + فایل مورد نظر 
   

  تسویه حساب هفتگی

  از امکانات ویژه سایت که به تازگی راه اندازی شده است کسب درآمد به روش فروش فایل های اندروید خواهد بود. تفاوت روش کار این سایت با سایت های فروش فایل در این است که سایت های فروش فایل یک دامنه جداگانه برای کاربران ایجاد می کنند اما در ApkFile شما اپلیکیشن های مد نظر و دلخواه خود را در کنار سایر برنامه ها در صفحه اصلی منتشر خواهید کرد. درگاه پرداخت و تمام امکانات لازم برای کسب درآمد فراهم شده است و تنها کافی است یک مبلغی برای برنامه خود تعیین کنید و منتظر فروش آن ها باشید. لازم به ذکر است محدودیتی در ارسال مطالب وجود ندارد اما به خاطر داشته باشید فایل های شما نباید نقض کننده قوانین محتوای مجرمانه باشد. در این صورت پست شما تایید نخواهد شد !  هر زمان در آمد کسب شده شما به حداقل میزان ممکن یعنی ده هزار تومان رسید با کسر کارمزد دو هزارتومان به حساب شما واریز خواهد شد.


  قوانین ارسال مطالب در گروه اپ استور :
  1- تکمیل کردن پروفایل کاربری (مشخصات ، آواتار ، نام بانک و شماره کارت)
  2- فایل های شما نباید نقض کننده کپی رایت باشد.
  3- فایل های اندروید آپلود شده توسط شما نباید حاوی محتوای مجرمانه و مطالب غیر اخلاقی باشد !
  4- فقط فایل های Apk اندروید مجاز هستند و سایر فایل های با پسوندهای مختلف ، مجوز انتشار ندارند.
  5- کاربران بایستی توضیحات لازم و کافی در مورد مطلب را منتشر کنند و در خصوص سوالات احتمالی کاربران پاسخگو باشند.
  6- در صورت اعتراض و شکایت بازدیدکنندگان از فایل خاص *** درآمدهای کاربر مربوطه در خصوص فایل مدنظر به حساب مشتریان برگشت داده خواهد شد !
  7- نیازی نیست که حتما خود شما ، برنامه را طراحی کرده باشید ! اما فایل نباید ناقض کپی رایت باشد !
  8- فروش فایل های رایگان ممنوع است مگر اینکه شما تغییرات ، ارتقاء ، پچ و یا کرکی در آن ایجاد کرده باشید و طراح اصلی آن راضی باشد.

  شما با عضویت و انتشار فایل های فروشی عملا *** تعهدات فوق را پذیرفته اید و در صورتی که خلاف آن مشاهده گردد حساب کاربری مورد نظر مسدود خواهد شد.پس از عضویت در سایت و تکمیل پروفایل کاربری خود در قسمت ارسال مطلب موضوع را حتما بر روی اپ استور قرار دهید.

  برای عضویت در این قسمت کلیک کنید...