دانلود Battery Doctor (Battery Saver) 6.20 نرم افزار کاهش مصرف باتری اندروید


نسخه جدید دانلود Battery Doctor (Battery Saver) نرم افزار کاهش مصرف باتری اندروید مدیریت مصرف باتری و افزایش عمر آن با Battery Doctor با بیش از 500 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.5 در گوگل پلی بهترین نرم افزار برای افزایش عمر باتری Battery Doctor به عنوان یکی از قدرتمندترین و بهترین نرم افزارها در زمینه افزایش و بهینه سازی عمر باتری برای گوشی های اندرویدی شناخته می شود که با جلب نظر مثبت کاربران بسیار زیادی در سایت پلی استور، به یکی از محبوب ترین برنامه ها در دسته خودش تبدیل شده است.

Battery Doctor با توجه به رتبه ای که در سایت پلی استور به دست آورده است، به طور حتم به عنوان یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه بهینه سازی و افزایش عمر باتری گوشی های اندروید به حساب می آید که با استفاده از آن می توانید با اعمال تنظیماتی خاص، مدت زمان بیشتری از باتری گوشی اندرویدی خود استفاده کنید.
در گذشته ای نه چندان دور تنها استفاده ای که از تلفن همراه وجود داشت، برقراری تماس بود. در آن زمان تلفن ها قابلیتی به جز برقراری تماس نداشتند. در چنین شرایطی باتری گوشی های ساده می توانست مدت زمان نسبتا زیادی شارژ بماند تا کاربران از آن استفاده کنند. کم کم با عرضه شدن تلفن های هوشمند یکی از مشکلاتی که کاربران همیشه به آن توجه خاصی داشتند میزان مصرفی است که باتری گوشی های هوشمند دارد. در گوشی های هوشمند به دلیل استفاده های بسیار زیادی که از آن می شود (مانند وبگردی، ارسال پیام، استفاده از مسنجرها، مشاهده فیلم و عکس، عکس گرفتن و …) به طبع باتری گوشی بسیار سریع خالی می شود. همانطور که گفتیم، همین موضوع به یکی از اساسی ترین مشکلات برای کاربران تبدیل شده است. برنامه هایی که در زمینه بهینه سازی و افزایش عمر باتری عرضه شده اند نیز تا حدودی این مشکل را رفع کرده اند. یکی از بهترین و کارامدترین همین برنامه ها Battery Doctor نام دارد که جدیدترین نسخه از آن را برایتان آماده کرده ایم.(آخرین بروزرسانی این مطلب : 10 ماه پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download Battery Doctor 6.20 for Android