دانلود Battery Saver Pro v2.1.7 برنامه ذخیره مصرف انرژی باتری برای اندروید


نسخه جدید دانلود Battery Saver Pro v2.1.7 برنامه ذخیره مصرف انرژی باتری برای اندروید برنامه ذخیره انرژی باتری Battery Saver فروش با قیمت 0.9 دلار و کسب امتیاز 4.5 در گوگل پلی
Battery Saver نرم افزاری برای بهینه سازی و افزایش عمر باتری گوشی های اندرویدی می باشد که با استفاده از آن می توانید مدت زمان بیشتری از باتری گوشی اندرویدی تان استفاده کنید.

Battery Saver این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند مدت زمان بیشتری از باتری گوشی همراه خود استفاده کنند. این نرم افزار با اعمال کردن تنظیماتی اختصاصی امکان استفاده بیشتر از باتری گوشی را فراهم می کند تا کاربران با استفاده از آن امکان بهینه سازی مصرف باتری را داشته باشند. برنامه Battery Saver به گونه ای طراحی شده است که در آن شما می توانید تنها با یک کلیک مصرف باتری گوشی همراه خود بهینه کنید. قابلیت نمایش دادن زمان باقی مانده برای استفاده از باتری گوشی همراه نیز در نرم افزار Battery Saver گنجانده شده است. این نرم افزار دارای ویجت اختصاصی می باشد که می توانید از آن در صفحه اصلی گوشی استفاده کنید تا مدیریت دقیقی بر روی باتری گوشی خود داشته باشید.

 

  (آخرین بروزرسانی این مطلب : 3 سال پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download Battery Saver Pro 2.1.7 for Android