دانلود PhotoDirector Premium – Photo Editor 6.7.1 برنامه ویرایش تصویر در اندروید


نسخه جدید دانلود PhotoDirector Premium – Photo Editor برنامه ویرایش تصویر در اندروید نرم افزار ویرایشگر تصاویر در اندروید PhotoDirector Premium – Photo Editor کمپانی نام آشنای CyberLink پای خود را به برنامه های ویرایشگر تصویر، آن هم برای گوشی های اندرویدی، کرده است. CyberLink یکی از مشهور و نام آشنا ترین کمپانی های نرم افزاری می باشد که یکی از محصولات این کمپانی، نرم افزار PowerDVD می باشد که برای ویندوز عرضه می شود. اما این کمپانی مدتی است که فعالیت خود را بر روی گوشی های همراه نیز ادامه داده است و یکی از محصولات همین کمپانی PhotoDirector Premium – Photo Editor نام دارد که قابلیت ویرایش تصاویر را به صورت حرفه ای برای کاربران فراهم می کند.

ویژگی ها:
– قدرتمندترین نرم افزار ویرایش تصاویر
– حذف هوشمند اشیا اضافه و ناخواسته
– اضافه کردن HDR و اضافه کردن افکت های زیبا
– قابلیت نرم سازی و زیباسازی پوست
– اضافه کردن فریم های بسیار جذاب
– ویرایش و به اشتراک گذاری تصاویر
 
بسیاری از کاربران علاقه بسیار زیادی دارند تا تصاویری که توسط دوربین گوشی همراه خود می گیرند را خودشان در گوشی شان ویرایش کنند. این کار با عرضه نرم افزارهای ویرایشگر برای اندروید امکان پذیر شد، و هم اکنون شاهد آن هستیم که صدها عنوان نرم افزار مختلف برای ویرایش تصاویر عرضه شده است که هرکدام از انها دارای ویژگی های خاص خود می باشند و هر کدام در زمینه تامین نیازهای کاربران، خواهان سبقت گرفتن از یک دیگر هستند.
PhotoDirector Premium – Photo Editor یکی از بهترین و قدرتمندترین نرم افزارها در زمینه ویرایش تصاویر می باشد که امکانات متعدد و بسیار زیادی نیز در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این نرم افزار می توانید افکت های بسیار جذاب و زیبایی بر روی تصاویر خود قرار دهید. این نرم افزار به کاربران قابلیت قرار دادن فریم ها را نیز به کاربران می دهد. 15 فریم بسیار جذاب و متنوع در این نرم افزار گنجانده شده است که با استفاده از انها قادر خواهید بود تا اطراف تصاویر خود را بسیار زیباتر کنید.
قابلیت جالب و کاربردی که در این برنامه گنجانده شده است، قابلیت حذف کردن اشیاء و اشخاص اضافه از داخل تصاویر می باشد. این نرم افزار این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند اشیاء و اشخاص اضافه و ناخواسته ای که در تصاویر وجود دارد را پاک کنند. البته لازم به ذکر است که این قابلیت در نسخه معمولی، تنها برای تعداد محدودی شی یا شخص در هر تصویر امکان پذیر است.(آخرین بروزرسانی این مطلب : 3 ماه پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download PhotoDirector 6.7.1 for Android