نسخه جدید دانلود Cameringo+ Effects Camera ویرایش تصاویر اندروید فروش با قیمت 1.5 دلار در گوگل پلی کسب امتیاز 4.6 در گوگل پلی دوربین گوشی های امروزی، به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارند توانسته اند جای خود را به خوبی در میان کاربران باز کنند. به طوری که توانسته اند جای دوربین های دیجیتال را بگیرند و کاربران برای گرفتن عکس، از گوشی های همراه خود استفاده می کنند. تصاویری که با دوربین گوشی خود می گیرید، هنگامی بیشتر زیباتر می شوند که از افکت ها و فیلترهای مختلف نیز بر روی انها استفاده کنید. این بار در سایت برترین های اندروید نرم افزاری تحت عنوان Cameringo+ Effects Camera برایتان آماده کرده ایم که با استفاده از آن امکان قرار دادن افکت و فیلترهایی بسیار زیبا بر روی تصاویر خود را خواهید داشت.

این نرم افزار دارای تعداد بسیار زیادی افکت و فریم مختلف و بسیار جذاب می باشد. شما می توانید از این موارد برای افزودن به تصاویر خود و هرچه زیباتر کردن آنها استفاده کنید. این افکت ها شامل Lomo و Lo-Fi می باشند. همچنین بیش از 20 فریم بسیار جذاب و زیبا برای اضافه کردن به حاشیه تصاویر نیز در این برنامه گنجانده شده است.
Cameringo+ Effects Camera همچنین امکان ضبط انیمیشن های GIF را می دهد. به این ترتیب شما می توانید با استفاده از دوربین گوشی همراه خود، تصاویر متحرک بسیار جذاب و زیبایی ایجاد کنید. این کار با قابلیت تغییر دادن سرعت تصاویر متحرک نیز امکان پذیر است.