نسخه جدید SnapTube YouTube Downloader دانلود از یوتیوب برای اندروید دانلود فیلم از یوتیوب با SnapTube – YouTube Downloader HD Video دانلود فیلم با کیفیت اچ دی SnapTube – YouTube Downloader HD Video نرم افزاری برای دانلود فیلم از سایت یوتیوب می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید به سادگی فیلم هایی که در سایت یوتیوب وجود دارند را تنها با کلیک دانلود کنید و در گوشی تان ذخیره کنید. این نرم افزار به شما دسترسی یوتیوب را می دهد که در آن امکان دانلود فیلم های یوتیوب را خواهید داشت.


انتخاب رزولیشن: در این برنامه، شما این امکان را خواهید داشت تا ویدئوهای سایت یوتیوب را در رزولیشن های مختلف از 360 تا 720 پیکسل انتخاب کنید. هرچه پیکسل بالاتری را انتخاب کنید، فیلم شما کیفیت بهتری خواهد داشت.
دریافت فایل Mp3: شما این امکان را خواهید داشت تا فایل های mp4 را به صورت مستقیم به صورت یک فایل mp3 دانلود کنید. برای این کار به پردازش های اضافی و یا پلاگین نیاز نخواهید داشت. شما این امکان را خواهید داشت تا به فایل های صوتی مورد علاقه تان گوش دهید.
جستوجوی بر اساس keywords: قابلیت جستوجو کردن فیلم ها بر اساس keywords نیز برایتان امکان پذیر خواهد بود. شما این امکان را خواهید داشت تا به سادگی و در کوتاه ترین زمان ممکن فیلمی که مد نظرتان است را با استفاده از keywords بیابید.
پوشش ویدئوهای جدید: SnapTube قابلیت نمایش دادن فیلم هایی در دسته بندی مورد علاقه شما را خواهد داشت. همچنین این برنامه جدیدترین ویدئوها را نیز می تواند در بخشی جداگانه به شما نمایش دهد.
مدیریت ویدئوها: با این نرم افزار شما می توانید به صورت کامل بر روی ویدئو هایی که دانلود کرده اید مدیریت داشته باشید. تمام ویدئوهای دانلود شده توسط شما در یک مکان گردآوری شده اند و هر زمان که بخواهید می توانید به سادگی آنها را حذف کنید.
بدون تبلیغات: دارا بودن ظاهری شکیل و بدون هیچ گونه تبلیغاتی امکان مشاهده و دانلود فیلم ها را به شما خواهد داد.