نسخه جدید jetAudio Music Player Plus دانلود جت آدیو اندروید برنامه قدرتمند پخش فایل های صوتی jetAudio Music Player فروش با قیمت 3.99 دلار در گوگل پلی کسب امتیاز 4.4 در پلی استور فعال بودن تمام افکت های صوتی نسخه پچ شده برنامه + به همراه EQ Plus برای کاربرانی که کمی کهنه کار تر هستند jetAudio Music Player یک نام بسیار آشنا است.


موزیک پلیر جت آودیو سال ها پیش عرضه شد. این موزیک پلیر در ابتدا برای کامپیوتر عرضه شده بود که در آن زمان توانست به عنوان یکی از بهترین نرم افزارهای پلیر جای خود را در میان کاربران باز کرده و طرفداران بسیار زیادی را به سمت خود بکشاند. نسخه مخصوص اندروید از این موزیک پلیر را برایتان آماده کرده ایم که در ادامه می توانید دانلود کنید.

 

ویژگی ها :  دارای 20 باند اکولایزر نمایش متن آهنگ دارای 2 قفل صفحه دارای 10 ویجت دارای کنترلر سرعت پخش دقیق تم خاکستری روشن برای مرورگر (فقط نسخه پلاس) مرور آهنگ ها بر اساس Song/Folder/Genre افکت های صوتی Wide, Reverb, X-Bass کنترل خودکار جهت جلوگیری از نوسانات صدا پخش تراک Crossfading, Gap-less  تنظیم ساعت خاموشی تا 24 ساعت دارای حالت تکرار بخشی A<->B دکمه کنترلی هدست : press to pause/resume   jetAudio Music Player را می توان به چشم موزیک پلیری نگاه کرد که همانند نسخه کامپیوتری خود، می توان به آن اعتماد کرد؛ موزیک پلیری بسیار قدرتمند و کم نظیر که با استفاده از آن می توانید فایل های صوتی خود را با کیفیت بالا گوش دهید.

 

این موزیک پلیر دارای قدیمی و کلاسیک خود را تا حدودی حفظ کرد است، اما اگر به دنبال ظاهری با سبک جدید هستید، اصلا لازم نیست نگران باشید چرا که پوسته های عرضه شده برای این موزیک پلیر به شما امکان تغییر ظاهر برنامه را خواهد داد تا بتوانید شاهد ظاهرهای متفاوتی باشید!