Bluelight Filter for Eye Care 3.2.3.6 Unlocked فیلتر نور آبی صفحه نمایش


نسخه جدید Bluelight Filter for Eye Care Unlocked دانلود نرم افزار فیلتر نور آبی صفحه نمایش در اندروید نسخه پچ شده و جدید Bluelight Filter for Eye Care برای اندروید نرم افزاری ضروری برای تمامی گوشی ها و تبلت ها  پشتبانی از زبان فارسی زبان فارسی با منو فارسی گوشی فعال می شود  با چشمان خود مهربان باشید …
اگر به صورت مداوم با گوشی و تبلت خود کار می کنید حتما متوجه این موضوع شده اید که براق بودن بیش از حد نور صفحه باعث خستگی چشم شما می شود. این امر به دلیل وجود بیش از حد نور آبی در صفحه نمایش رخ می دهد.نرم افزار Bluelight Filter for Eye Care با کاهش رنگ آبی در صفحه نمایش باعث می شود تا چشم شما کمتر خسته شود و فشار کمتری به چشم ها بیاید.
در تصویر زیر می توانید کارایی این نرم افزار را مشاهده کنید:

پیشنهاد می کنیم Bluelight Filter for Eye Care را حتما بر روی دستگاه خود نصب کنید تا از آسیب رساندن به چشمان خود در دراز مدت جلوگیری نمایید.
نکته 1 : با فعال سازی این نرم افزار گزینه ی "نصب” یا "Install” غیر فعال میشود که برای رفع آن ، برنامه ی Bluelight filter را باز کنید و when apps are installed from other than play store را بر روی turn filter off automatically قرار دهید. نکته 2 : ابتدا نرم افزار اصلی و سپس لایسنس را نصب کنید.

نکته مهم: اگر با نصب این نرم افزار گزینه Install هنگام نصب برنامه ها در اندروید غیر فعال شده است باید در قسمت تنظیمات برنامه گزینه When apps are installed from other than play store را روی حالت Turn filter off automatically قرار دهید.(آخرین بروزرسانی این مطلب : 3 ماه پیش)

نسخه مود چیست

فایل مود شده یک بازی یا برنامه همانند نسخه اصلی است با این تفاوت که یک یا چند قابلیت در بازی یا برنامه باز شده است.باز بودن قابلیت می تواند شامل پول بینهایت، سکه بینهایت، الماس یا جم بینهایت، آنلاک و گشوده بودن آیتم ها و مراحل یک بازی و... باشد. روش نصب فایل مود دقیقا همانند فایل های نصبی معمولی (apk) می باشد.

وقت دانلود رسیده است

گزارش محتوا به مدیریت سایت


ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
★ Download Bluelight Filter 3.2.3.6 for Android