نسخه جدید CCleaner دانلود ابزار محبوب پاکسازی سیستم برای اندروید برنامه بهینه سازی گوشی CCleaner افزایش دهنده سرعت گوشی همراه با بیش از 50 میلیون دانلود و کسب امتیاز 4.4 در گوگل پلی CCleaner یکی از محبوب ترین و قدرتمندترین نرم افزارهای بهینه سازی می باشد که قبلا نسخه مخصوص کامپیوتر آن عرضه شده بود و مدت هاست که نسخه مخصوص اندروید این نرم افزار نیز عرضه شده است.

نرم افزار CCleaner امکان حذف کردن فایل های زائد و بدون استفاده در گوشی را دارا می باشد. این کار سبب خواهد شد که سرعت گوشی همراه شما بسیار افزایش یابد. قابلیت پاک کردن کش مربوط به برنامه ها، پوشه های دانلود شده، تاریخچه مرورگر، متن های ذخیره شده در حافظه کلیپ بورد و … نیز برای کاربران فراهم شده است تا به این ترتیب سرعت استفاده از برنامه ها افزایش یابد. نرم افزار CCleaner امکان پاک کردن تاریخچه تماس هاو اس ام اس ها را نیز دارد.
برنامه CCleaner قادر است تا اطلاعات کاملی در مورد وضعیت حافظه گوشی و میزان فضای اشغال شده در آن به شما بدهد. شما می توانید به صورت یک باره چندین برنامه که از آنها استفاده ای ندارید را حذف کنید. همچنین قابلیت پاک سازی فضای فضای گوشی از فایل های زائد و بدون استفاده نیز در این نرم افزار گنجانده شده است.
امکان مانیتورینگ کردن و نظارت بر روی سخت افزار نیز یکی دیگر از قابلیت های برنامه قدرتمند CCleaner می باشد. این نرم افزار امکان نمایش دادن میزان مصرفی که از CPU میشود را به شما می دهد. همچنین قابلیت نظارت بر روی میزان فشاری که بر روی RAM دستگاه وجود دارد نیز در این برنامه گنجانده شده است. از طرفی شما امکان نظارت بر وضعیت باتری مانند میزان شارژ باقی مانده را نیز خواهید داشت.
نرم افزار CCleaner قادر است تا گوشی همراه شما را تنها با چند کلیک به صورت کامل بهینه سازی کنید. این برنامه با ظاهری ساده طراحی شده است و استفاده از آن نیز بسیار ساده است. نکته دیگر در مورد برنامه CCleaner استفاده بسیار ناچیز آن از منابع سخت افزاری گوشی می باشد.